|Dead_City|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|Dead_City|

champions
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 DgL Team | Wo0ldY za administratora servera

Ići dole 
+4
PRVULE
Seriski_Ubica_|0ff`
[DcK] daraxXx^^
DgL Team | Wo0ldY
8 posters
AutorPoruka
DgL Team | Wo0ldY

DgL Team | Wo0ldY


Broj poruka : 61
Godina : 28
Lokacija : Srbija,Paraćin i Serveri na CS :)
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 10:45 pm

Nisam napisao admina jer neki ne znaju ni shta to znachi a zele da ga dobiju lol! Shala...e owako:

Ime:Alexandar
Prezime:Miljkowic
CS:5 godina aktiwnog igranja (Igram na Terri i KGB serveru,takodje i na Panofobiji i na Kolibama)
Godishte:Ja sam rodjen 25.05.1995 ali to shto sam '95 ne znachi da sam noob
Mesto stanowanja:Pa pishe u profilu ali ae da napishem:Srbija,Paraćin

Admina zelim iz razloga da server ne propadne zbog cheatera.Imao sam prilike da gledam kako je pun server do zadnjeg slota,ali da su 90% igracha cheateri.Mrsko mi je to da gledam i bio sam swedok propadanja chitawog servera.

Neki me poznaju a i oni koji ne,neka malo pogledaju kako igram i neka se odluche.
Nazad na vrh Ići dole
[DcK] daraxXx^^

[DcK] daraxXx^^


Broj poruka : 46
Godina : 30
Lokacija : tuzla,bih
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 11:17 pm

au buraz ti sad pricas ko pr0 neki^^
Nazad na vrh Ići dole
http://www.realfan.blogger.ba
DgL Team | Wo0ldY

DgL Team | Wo0ldY


Broj poruka : 61
Godina : 28
Lokacija : Srbija,Paraćin i Serveri na CS :)
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 11:19 pm

Pa brate ja jesam pr0 neg0 zeza me k0mp...inache bih upl0ad0wa0 jedan screensh0t pa biste sami wideli Smile
Nazad na vrh Ići dole
[DcK] daraxXx^^

[DcK] daraxXx^^


Broj poruka : 46
Godina : 30
Lokacija : tuzla,bih
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 11:29 pm

ahahahahahahahahahahah
drug niko od nas nije pro
od na "4 fun igraca"
pr0 igrac ti je igrac koji igra za reprezentaciju, il koji zaradjuje pare od ovog^^
a mogu i ja uc na neki noobovski server nabit skor 60 0 i furat se nije problem^^
Nazad na vrh Ići dole
http://www.realfan.blogger.ba
DgL Team | Wo0ldY

DgL Team | Wo0ldY


Broj poruka : 61
Godina : 28
Lokacija : Srbija,Paraćin i Serveri na CS :)
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 11:50 pm

E malo si preterao...neko ochekuje da sam ja ;95 i da ne znam ni da ukljuchim komp...ja kazem pro za swoje godine...drugo...pobedjiwao sam i admine to ti je ist0 pr0 ^^
Nazad na vrh Ići dole
Seriski_Ubica_|0ff`

Seriski_Ubica_|0ff`


Broj poruka : 269
Godina : 29
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimePon Jun 09, 2008 12:16 am

D4R4XxX [ScK] ::
ahahahahahahahahahahah
drug niko od nas nije pro
od na "4 fun igraca"
pr0 igrac ti je igrac koji igra za reprezentaciju, il koji zaradjuje pare od ovog^^
a mogu i ja uc na neki noobovski server nabit skor 60 0 i furat se nije problem^^

OLADI MALO,,STA NAPADAS LJUDE,,JEL OCES DA TE BANUJEM JEDNO 2-3 ???? NEMOJ DA SERES!!!
Nazad na vrh Ići dole
https://dead--city.forumsr.com
Seriski_Ubica_|0ff`

Seriski_Ubica_|0ff`


Broj poruka : 269
Godina : 29
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimePon Jun 09, 2008 12:17 am

Wo0ldY srecno brate,,vidimo se na nisanu afro afro afro
Nazad na vrh Ići dole
https://dead--city.forumsr.com
DgL Team | Wo0ldY

DgL Team | Wo0ldY


Broj poruka : 61
Godina : 28
Lokacija : Srbija,Paraćin i Serveri na CS :)
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimePon Jun 09, 2008 12:40 pm

Brate bolje se makni sa mog i swe je ok po tebe Smile Nego widim imash 13 godina...koje si god? '94 ili '95? (zadnji spam lol! )
Nazad na vrh Ići dole
[DcK] daraxXx^^

[DcK] daraxXx^^


Broj poruka : 46
Godina : 30
Lokacija : tuzla,bih
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimePon Jun 09, 2008 12:46 pm

94
Nazad na vrh Ići dole
http://www.realfan.blogger.ba
DgL Team | Wo0ldY

DgL Team | Wo0ldY


Broj poruka : 61
Godina : 28
Lokacija : Srbija,Paraćin i Serveri na CS :)
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimePon Jun 09, 2008 1:02 pm

Eee onda smo ok....to cemo da reshimo na exkurziji lol! ja sam '95 po 1ooti put
Nazad na vrh Ići dole
DgL Team | Wo0ldY

DgL Team | Wo0ldY


Broj poruka : 61
Godina : 28
Lokacija : Srbija,Paraćin i Serveri na CS :)
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimePon Jun 09, 2008 1:04 pm

Jawww promashio sam temu Smile Owo gore nawedeno je za temu Ljubav,sex,erotika... zeznuo sam se sry confused
Nazad na vrh Ići dole
PRVULE

PRVULE


Broj poruka : 30
Godina : 29
Lokacija : Svilajnac
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimePon Jun 09, 2008 3:20 pm

E lepo ja pricam da ti slinu neznas da streses lol! lol! lol!
Nazad na vrh Ići dole
^MaSteR_OrBiTaL^

^MaSteR_OrBiTaL^


Broj poruka : 6
Godina : 32
Lokacija : Sokobanja
Datum upisa : 09.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimePon Jun 09, 2008 10:11 pm

definitivno za Admina Ne Kasnije mozda ali sada ne dolazi u obzir tesko!!!!!!!! MA zez se ne odlucujem ja o tome Seriski je tu xD affraid
Nazad na vrh Ići dole
eP!c

eP!c


Broj poruka : 91
Lokacija : tuzla,BiH
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 11:07 am

ejj momak ima ovdje igraca sa vecim skillom pokazi malo postovanja,kao drugo ne vjerujem da ce bit citera kad se otvori server treba raje zvat kontash neces zvat citere Very Happy Very Happy ,drugo ovo sa skillom ne govorim u svoje ime ima ovdje jos igraca Very Happy

Sretno Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
[DcK] daraxXx^^

[DcK] daraxXx^^


Broj poruka : 46
Godina : 30
Lokacija : tuzla,bih
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 12:25 pm

eP!c ::
ejj momak ima ovdje igraca sa vecim skillom pokazi malo postovanja,kao drugo ne vjerujem da ce bit citera kad se otvori server treba raje zvat kontash neces zvat citere Very Happy Very Happy ,drugo ovo sa skillom ne govorim u svoje ime ima ovdje jos igraca Very Happy

Sretno Very Happy Very Happy
npr. u moje
cheers
Nazad na vrh Ići dole
http://www.realfan.blogger.ba
Alija

Alija


Broj poruka : 34
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 9:15 pm

sretno
Nazad na vrh Ići dole
Seriski_Ubica_|0ff`

Seriski_Ubica_|0ff`


Broj poruka : 269
Godina : 29
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 9:19 pm

DgL Team | Wo0ldY ::
Brate bolje se makni sa mog i swe je ok po tebe Smile Nego widim imash 13 godina...koje si god? '94 ili '95? (zadnji spam lol! )

94 ti?
Nazad na vrh Ići dole
https://dead--city.forumsr.com
PRVULE

PRVULE


Broj poruka : 30
Godina : 29
Lokacija : Svilajnac
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 9:38 pm

uaaaaa uaaa wooldy uaaaaaaa.... Very Happy Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
DgL Team | Wo0ldY

DgL Team | Wo0ldY


Broj poruka : 61
Godina : 28
Lokacija : Srbija,Paraćin i Serveri na CS :)
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 10:32 pm

PRVULE ::
E lepo ja pricam da ti slinu neznas da streses lol! lol! lol!

Ma mojne Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
DgL Team | Wo0ldY

DgL Team | Wo0ldY


Broj poruka : 61
Godina : 28
Lokacija : Srbija,Paraćin i Serveri na CS :)
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimeUto Jun 10, 2008 10:33 pm

Seriski_Ubica_|0ff` ::
DgL Team | Wo0ldY ::
Brate bolje se makni sa mog i swe je ok po tebe Smile Nego widim imash 13 godina...koje si god? '94 ili '95? (zadnji spam lol! )

94 ti?

95
Nazad na vrh Ići dole
Seriski_Ubica_|0ff`

Seriski_Ubica_|0ff`


Broj poruka : 269
Godina : 29
Lokacija : Jagodina
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 12:16 am

ok
Nazad na vrh Ići dole
https://dead--city.forumsr.com
h4rdc0r3




Broj poruka : 4
Datum upisa : 11.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 11:57 am

[DcK] daraxXx^^ ::
eP!c ::
ejj momak ima ovdje igraca sa vecim skillom pokazi malo postovanja,kao drugo ne vjerujem da ce bit citera kad se otvori server treba raje zvat kontash neces zvat citere Very Happy Very Happy ,drugo ovo sa skillom ne govorim u svoje ime ima ovdje jos igraca Very Happy

Sretno Very Happy Very Happy
npr. u moje
cheers
sta se bolan dzaba furas kad neas blage....
Nazad na vrh Ići dole
[DcK] daraxXx^^

[DcK] daraxXx^^


Broj poruka : 46
Godina : 30
Lokacija : tuzla,bih
Datum upisa : 08.06.2008

DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitimeSre Jun 11, 2008 1:14 pm

h4rdc0r3 ::
[DcK] daraxXx^^ ::
eP!c ::
ejj momak ima ovdje igraca sa vecim skillom pokazi malo postovanja,kao drugo ne vjerujem da ce bit citera kad se otvori server treba raje zvat kontash neces zvat citere Very Happy Very Happy ,drugo ovo sa skillom ne govorim u svoje ime ima ovdje jos igraca Very Happy

Sretno Very Happy Very Happy
npr. u moje
cheers
sta se bolan dzaba furas kad neas blage....
prvo ja i epic vec imamo admine pitaj seriskog
a drugo bolje te igram 3 puta^^
uci se study
Nazad na vrh Ići dole
http://www.realfan.blogger.ba
Sponsored content





DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Empty
PočaljiNaslov: Re: DgL Team | Wo0ldY za administratora servera   DgL Team | Wo0ldY za administratora servera Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
DgL Team | Wo0ldY za administratora servera
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» [DcK] Klan Dead City SERVERA
» DgL Team!!!!!
» DgL Team | DoNkEy 4 Dead City

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
|Dead_City| :: |Dead_City| CS Public #1 :: Konkurs za admina |Dead_City| CS Public #1-
Skoči na: