|Dead_City|
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

|Dead_City|

champions
 
PrijemLatest imagesRegistruj sePristupi

 

 Razni vicevii

Ići dole 
AutorPoruka
Alija

Alija


Broj poruka : 34
Datum upisa : 08.06.2008

Razni vicevii Empty
PočaljiNaslov: Razni vicevii   Razni vicevii Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 4:30 pm

Živeo jednom jedan seljak koji je imao konja. Konj se nije nikad smejao. Jednog dana seljak kaže ljudima iz sela:
• Ako neko uspe da dovede mog konja do smeha daću mu 1000 DM.
Zatim dođe jedan čovek i šapne nešto konju na uho, kad se konj poče smejati. Seljak iznenađen, da čoveku 1000 DM. Kaže seljak:
• Ako ga možeš dovesti i do plača daću ti još 1000 DM.
Zatim čovek nešto pokaza konju a konj počne plakati. Seljak uzbuđen, hoće odmah da zna šta je rekao i pokazao konju. Čovek kaže:
• Znaš šta, rek'o sam mu da je moj kurac veći od njegovog, on se zatim smejao, onda sam mu pokazao i on je zaplak'o.
Nazad na vrh Ići dole
Alija

Alija


Broj poruka : 34
Datum upisa : 08.06.2008

Razni vicevii Empty
PočaljiNaslov: Re: Razni vicevii   Razni vicevii Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 4:31 pm

Došao Mujo kod doktora da mu se požali:
• Dragi doktore, pomozi mi, Fata uopšte ne uživa kad je guzim!
• Moj Mujo, probaj napraviti malo atmosfere... evo npr. pokušaj dovesti jednog crnca i nek' ti maše lepezom dok ti guziš!
Mujo tako i uradi... maše crnac, Mujo guzi a Fata mrtva hladna. U neka doba ustane Mujo i kaže crncu:
• Hajde ti guzi a ja ću mahati!
I tako i bi... razvaljuje crnac Fatu, ona se sva izludila od uzbuđenja, kad će ti Mujo na to:
• Vidiš kako se maše, pizda ti materina!
Nazad na vrh Ići dole
Alija

Alija


Broj poruka : 34
Datum upisa : 08.06.2008

Razni vicevii Empty
PočaljiNaslov: Re: Razni vicevii   Razni vicevii Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 4:31 pm

Polažu Mujo i Haso fiziku na Fakultetu.
Prvi na usmeni ulazi Mujo i profesor mu zadaje zadatak.
• Recimo, Mujo, da putuješ vozom i toplo ti je u kupeu. Šta ćeš da uradiš?
• Pa, otvorim prozor.
• E, odlično. Prozor ima površinu 1.5 m2, kupe ima zapreminu 12 m3, voz juri 80 km/h ka zapadu, duva južni vetar 5 m/s. Za koliko će se izvetriti kupe?
Mujo, naravno, nema pojma i padne na ispitu. Izlazi iz kabineta i ispriča Hasi šta je bilo. Sledeći ulazi Haso i profesor opet započinje priču.
• Recimo, Haso, da putuješ vozom i toplo je u kupeu. Šta ćeš uraditi?
• Skinem sako.
• Jako je toplo!
• Skinem džemper i košulju!
• Strašna vrućina i još ti je toplo!
• Skidam pantalone i čarape!
Iznerviran profesor počne da besni.
• I šta misliš preko od tebe sedi crnac kojem počinje da se diže dok se ti skidaš. Šta onda?
• MA MOŽE ME JEBATI CIJELI KUPE ALI JA PROZORA NE OTVARAM!
Nazad na vrh Ići dole
Alija

Alija


Broj poruka : 34
Datum upisa : 08.06.2008

Razni vicevii Empty
PočaljiNaslov: Re: Razni vicevii   Razni vicevii Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 4:31 pm

Dopratio mladić Mujinu ćerku do zgrade i stali pred vrata da još malo prodivane. Stoje oni tako i mladić se nasloni na zgradu, pa reče:
• 'Ajde ga malo popuši, stare ti...
• Š'a ti je, jes' normalan, more neko naić' - kaže cura.
• Ma, brzo ćemo. Znam ja da i ti voliš da ga malo popušiš!
• Ma, volim. Nego, naić' će neko od komšija pa će vidit pa reć' babi. Bruka!
• Ma, jooj. Haj' stare ti, očas ću, za sekundu... - opet će on.
• Ma, nemoj! Rekla sam ti da neću sada - ne da se cura.
U tom se otvaraju vrata od zgrade i Mujina mlađa ćerka, sva raščupana, u spavaćici kaže:
• Rek'o je babo - ja l' da mu ga ti popušiš, ja l' da mu ga ja popušim, ja l' mati da dođe da mu ga popuši, samo nek' skine više ruku s interfona.
Nazad na vrh Ići dole
Alija

Alija


Broj poruka : 34
Datum upisa : 08.06.2008

Razni vicevii Empty
PočaljiNaslov: Re: Razni vicevii   Razni vicevii Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 4:33 pm

Čovek na smrti kaže doktoru:
• Napišite da sam umro od SIDE!
• Zašto?
• Tako mi niko neće jebati ženu, a oni koji su je već jebali umreće od straha!
Nazad na vrh Ići dole
Alija

Alija


Broj poruka : 34
Datum upisa : 08.06.2008

Razni vicevii Empty
PočaljiNaslov: Re: Razni vicevii   Razni vicevii Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 4:33 pm

Dođe Mujo kući uveče pijan k'o letva, i zavuče se pored Fate koja je već spavala. Kad se probudio video je čudnog čoveka kako stoji pored kreveta noseći dugu belu haljinu.
• Ko si ti? - upita Mujo.
• Ja sam Sveti Petar!
• Jel' to znači da sam ja mrtav?
• Da!
• Ali, imam još toliko razloga za život, nisam se oprostio od porodice... Moraš me poslati nazad i to odmah.
• Možeš se reinkarnirati, ali postoji kvaka. Mogu te poslati nazad ali samo kao psa ili kao kokošku.
• Onda bolje kao kokošku pošto znam da ima farma odmah blizu moje kuće.
Sv. Petar pljesne rukama, pojavi se svetlost i Mujo se nađe prekriven perjem kako kljuca okolo po dvorištu. Dođe petao do njega i pita Muju:
• Šta, znači, ti si nova ovde, jel' uživaš prvi dan ovde?
• Da, super je, ali imam čudan osećaj iznutra - kao da ću eksplodirati.
• Ma nije to ništa. Nemoj mi reći da nikad nisi snela jaje? Ako nisi, samo se opusti i pusti da sve ide svojim tokom.
I Mujo se opusti i posle par trenutaka izleti jaje. I obuzme Muju milina jer je po prvi put osetio materinstvo. Kad je sneo drugo jaje, obuzeo ga talas emocija i znao je da je reinkarnacija u kokošku nešto najbolje u životu što mu se moglo desiti... Ikada!!! Osećaj je bio fenomenalan i taman kad je hteo da snese i treće jaje oseti udarac u potiljak i čuje Fatu kako viče:
• Probudi se, pička ti materina pijana, sereš po krevetu...
Nazad na vrh Ići dole
Alija

Alija


Broj poruka : 34
Datum upisa : 08.06.2008

Razni vicevii Empty
PočaljiNaslov: Re: Razni vicevii   Razni vicevii Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 4:35 pm

Odsjekli Muji ruku i to ga toliko pogodilo da je izašao na terasu da skoči ubije se kad vidi na susjednoj terasi Hasu bez obje ruke kako pleše Lambadu pa kaže: - Haso, meni su odsjekli jednu ruku, pa sam se odlučio ubiti, a ti nemaš ni jednu pa plešeš? -Plesao bi i ti da te svrbi guzica!
Nazad na vrh Ići dole
Alija

Alija


Broj poruka : 34
Datum upisa : 08.06.2008

Razni vicevii Empty
PočaljiNaslov: Re: Razni vicevii   Razni vicevii Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 4:35 pm

Jedan dan na vrata ugledne gospođe neko zazvoni i ona otvori vrata. Ispred vrata je stajao uglađeni gospodin, koji reče:
• Dobro jutro.
• Dobro jutro. - odgovori gospođa.
• Imate li vi pičku?
Gospođa mu uvređeno zalupi vrata pred nosom. Sutra, u isto vreme, potpuno ista slika. Kad se gospođin muž vratio s posla tog dana, ona mu ispriča šta joj se dešavalo prethodna 2 dana.
• Ne uznemiravaj se, sutra neću ići na posao, sakriću se iza vrata, pa ako ponovo dođe da pita imaš li pičku, ti kaži da imaš, a ako nešto pokuša ja ću se pojaviti. I tako bi. Ponovo u isto vreme neko zazvoni na vrata. Gospođa otvori, a onaj isti gospodin ponovo mirno upita:
• Imate li vi pičku?
• Imam. - reče gospođa.
• E, onda je dajte onom svom majmunu, da ne jebe više moju ženu na poslu!
Nazad na vrh Ići dole
Alija

Alija


Broj poruka : 34
Datum upisa : 08.06.2008

Razni vicevii Empty
PočaljiNaslov: Re: Razni vicevii   Razni vicevii Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 4:37 pm

Ode pijanac doktoru na pregled i uđe u ordinaciju.

- Ne mogu te pregledati zbog velike količine alkohola u organizmu. - kaže doktor.

Na to će pijanac:

- Dobro, doktore, doći ću kad se otrijeznite.
Nazad na vrh Ići dole
Alija

Alija


Broj poruka : 34
Datum upisa : 08.06.2008

Razni vicevii Empty
PočaljiNaslov: Re: Razni vicevii   Razni vicevii Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 4:37 pm

Kresnula se plavuša sa tipom. Posle seksa uplašeno upita tipa:
• Jao! Jesi li koristio kurton?
• Nisam!
• A je l' imaš sidu?
• Nemam!
• Uh, dobro je, da ne dobijem opet.
Nazad na vrh Ići dole
Alija

Alija


Broj poruka : 34
Datum upisa : 08.06.2008

Razni vicevii Empty
PočaljiNaslov: Re: Razni vicevii   Razni vicevii Icon_minitimeNed Jun 08, 2008 4:37 pm

Pomirilise hitler i židovi i odlučili to proslaviti u diskoteki. Uđu oni u diskoteku i pita jedan židov:Adolfe, šta se pušća? hitler će: PLIN
Nazad na vrh Ići dole
Sponsored content





Razni vicevii Empty
PočaljiNaslov: Re: Razni vicevii   Razni vicevii Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Razni vicevii
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
|Dead_City| :: ZABAVA :: Vicevi-
Skoči na: